Školení PODZIM 2016

31.07.2016 19:26
Podzim se nezadržitelně blíží, tudíž je čas se pořádně připravit na začátek sezony. Jak už jsem dříve avizoval, seminář se bude konat v pátek 5.8.2016 od 17:00 v restauraci Boršičanka v Havířově.
 
Jelikož v pravidlech došlo k necelé stovce změn, tak na programu bude především výklad těchto změn. KR se dnes rozhodla, že nebudeme psát testy, jelikož těch změn je opravdu hodně a nebylo by vhodné psát test ze starých pravidel :) Věřím, že jsem Vám udělal radost.
 
Licenční poplatek na celý soutěžní ročník byl stanoven na 300,-. Za to od nás dostanete všichni nová tištěná pravidla. Takže penízky sebou. Bude možnost si koupit odznak, starší dresy, píšťalku atd.
 
Jelikož mi už někteří z Vás psali omluvy, tak proběhne samozřejmě náhradní školení. To se bude konat 19.8. pro ty, kteří z VÁŽNÝCH důvodů nebudou moct teď v pátek. Více info dostanete později.
 
Účast je povinná a nezbytná!!! Kdo nebude proškolen před začátkem soutěžního ročníku, nemůže pískat!!!

Pokud máte nějaké kamarády, co by chtěli začít pískat, vezměte je sebou :) Nováčci jsou samozřejmě v pátek očekávání též.
 
Omluvenky standartním způsobem. Kluci na listině mládeže MSKFS absolvují školení ve čtvrtek na kraji, tudíž v pátek už nemusí.

 

Vyhledávání

Kontakt

KR OFS Karviná Univerzitní náměstí 242, 733 01 Karviná - Fryštát +420 733 646 277